Uprawnienia SEP Warszawa

Gdzie zdobyć uprawnienia SEP w Warszawie?

Zapraszamy do nas! Przeprowadzamy pełne szkolenia wraz z egzaminami przy ul. Ruty 3 (Warszawa Wawer) oraz przy ul. Szczęśliwickiej 56 (Warszawa Ochota). Zdobędziesz u nas kwalifikacje, których będzie wymagać praca każdego profesjonalnego elektryka.

Pamiętajmy, że ważne jest nie tylko wyrobienie, ale także odnowienie uprawnień SEP. Warszawa to miejsce, gdzie mieści się wiele firm i instytucji zatrudniających specjalistów z zakresu elektroenergetyki, a brak aktualnych uprawnień SEP wyklucza pracę na takim stanowisku.

Nasz stacjonarny kurs uprawnienia SEP Warszawa to okazja na zdobycie lub odnowienie uprawnień G1, G2 i G3, zarówno E jak i D.

Najczęściej wybierany kurs: uprawnienia SEP Warszawa - G1

To bodaj najważniejszy i najpopularniejszy rodzaj uprawnień dla elektryków. Są to szkolenia i egzaminy SEP dla osób zajmujących się eksploatacją i dozorem sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych. Przystąp do szkolenia, jeśli zajmujesz się obsługą, konserwacją i montażem tego typu urządzeń lub chcesz usamodzielnić się w tej pracy. Takie świadectwo kwalifikacji to szansa na lepszą pracę i wyższe zarobki!

Coraz więcej osób decyduje się na zdobycie lub przedłużenie uprawnień SEP. Warszawa to bowiem miejsce, gdzie konkurencja w tej branży jest ogromna, a poza doświadczeniem w codziennej pracy liczą się potwierdzone kompetencje, a pracodawcy i klienci oczekują od elektryków ich udokumentowania. Dlatego zapisz się jak najszybciej. Uprawnienia SEP Warszawa G1 - kurs, który zrobisz z nami niemal od ręki!

Przedłużenie uprawnień SEP - Warszawa

Istotne jest także kontrolowanie aktualności posiadanych uprawnień. Wynika to przede wszystkim z faktu, że skończyły się czasy, gdy uprawnienia sepowskie wydawane były bezterminowo. Obecnie osoba, która kończy kurs uprawnienia SEP (Warszawa nie jest tu wyjątkiem), i zda egzamin, będzie mogła cieszyć się ich 5-letnim terminem ważności.

Czy jednak wystarczy po prostu ukończyć szkolenie SEP, aby uprawnienia uzyskać? Otóż nie. Każdorazowo ich zdobycie wymaga także podejścia do egzaminu przeprowadzanego przez Komisję Kwalifikacji powołaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Warto dodać jeszcze, że do państwowego egzaminu mogą przystąpić wyłącznie osoby pełnoletnie, które posiadają przynajmniej podstawową wiedzę na temat konkretnego rodzaju elektryki. Zapisz się już dziś!

Skopiowano do schowka