Szkolenia SEP

Szkolenia SEP to narzędzia niezbędne do zdobycia wiedzy i kwalifikacji w branży elektrycznej i energetycznej. To podstawa dla tych, którzy mają dosyć pracy pod czyimś nadzorem i szansa na wyróżnienie się na rynku dla osób bez doświadczenia. Przygotujemy Cię do egzaminu państwowego z zakresu obsługi, montażu i serwisu całych instalacji sieci energetycznych. Szkolimy osoby, którym wygasły uprawnienia SEP i te, które właśnie skończyły szkołę lub studia, ale naszą ofertę kierujemy także do zakładów pracy.

Szkolenia SEP Warszawa - zdobądź kwalifikacje na poziomie G1, G2 i G3

Nasze szkolenia sepowskie to przygotowanie do egzaminu kwalifikującego dla osób pracujących w elektroenergetyce (G1) czy ciepłownictwie (G2). Uprawnienia elektryczne G1 wymagane są przede wszystkim u osób zajmujących się eksploatacją i dozorem urządzeń instalacji i sieci energetycznych, ale także montażem fotowoltaicznym. Ponadto prowadzimy szkolenia sepowskie serwisantów, monterów i palaczy kotłów CO, a więc osób, których praca wymaga uprawnień energetycznych G2. Uprawnienia gazowe (G3) dają możliwość samodzielnego montażu, konserwacji i obsługi urządzeń sieci gazowych, które przesyłają lub zużywają gaz.

Boisz się egzaminów? Pamiętaj, że to komisja egzaminacyjna SEP sprawdzi Twoje kwalifikacje, a zrobi to wyłącznie na podstawie ustaw i rozporządzeń, o których piszemy w zakładce egzaminy SEP.

Szkolenia SEP online: podnieś swoje kompetencje bez wychodzenia z domu!

Prowadzone przez nas szkolenia SEP online pozwalają na opanowanie całego materiału w trybie zdalnym, bez konieczności dojazdu dla kursantów oszczedzając czas i pieniądze.

Nie powinien martwić Cię łączny koszt szkolenia SEP. Warszawa to faktycznie miejsce, gdzie często ceny z różnych względów są windowane w górę, jednak nie u nas! Stworzyliśmy przejrzystą ofertę opartą na jasnych zasadach. Ustawicznie tworzymy także oferty promocyjne oraz specjalne zniżki dla firm i zorganizowanych grup - choćby studentów uczelni czy szkół technicznych.

Już teraz skorzystaj z naszego kalendarza i przekonaj się, jak prosto możesz zacząć. Wybierz termin, uzupełnij formularz i stań się profesjonalistą by sprostać potrzebom Twojego zawodu! Zapisz się na szkolenie SEPowskie online lub na nasz stacjonarny kurs pod nazwą Uprawnienia SEP Warszawa.

Szkolenia przygotowawcze do egzaminu kwalifikacyjnego dla osób zajmującch się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci energetycznych grupy G1 (elektroenergetyka)

Uprawnienia: eksploatacji E i dozoru D.

Przygotowawcze do egzaminu kwalifikacyjnego dla osób zajmujących się eksploatacją urządzeń sieci i instalacji energetycznych grupy G2 (ciepło).

Uprawnienia: eksploatacji E i dozoru D

Przygotowawcze do egzaminu kwalifikacyjnego dla osób zajmujących się eksploatacją urządzeń sieci i instalacji energetycznych grupy G3 (gazy).

Uprawnienia: eksploatacji E i dozoru D

Przygotowawcze do egzaminu kwalifikacyjnego dla osób zajmujących się pracami kontrolno-pomiarowymi przy urządzeniach, sieciach i instalacjach energetycznych grupy G1(elektroenergetyka - pomiary).

Uprawnienia: eksploatacji E i dozoru D

Skopiowano do schowka